שואלת: בשנה האחרונה, המודעות הזו עבורי היא דרך חדשה להסתכל על החיים. כמעט כל שנותיי הסתכלתי על החיים מנקודות מבט שונות לחלוטין. את כל ההחלטות בחיי קיבלתי בעזרת הראש והחלקים היותר פרקטיים שבי. כעת אני מבקשת עזרה כד לא לחשוש להקשיב לקול של הלב שלי, ולהיות באחדות. בנוסף, אני רוצה להיות בטוחה בכך שאוכל להביא את ההיבט הרוחני של חיי לתוך מערכת היחסים שיש לי בבית מבלי לחשוש מכך.

ג’ון: אם כך, תאהבי את מה שאת יודעת בליבך. יותר מאשר את עצמך. יותר מאשר את האנשים הקרובים לך, יותר מאשר את חייך. כך יתאפשר לך לחיות בבהירות מופלאה לגבי המקום ממנו את מגיעה, בליבך. אז את תעניקי למי שקרוב אלייך. תהיי כמו עץ שתול במה שאת יודעת בתוך ליבך. לא יהיה בך הצורך בכך שאחרים יהיו אותו הדבר. לא יהיה בך שום צורך, צורך אישי, שאחרים יהיו כמותך, שתולה כמו עץ במה שאת יודעת היטב בתוך ליבך. בין אם אחרים מסכימים איתך או לא. בין אם מוצא חן בעיניהם מה שאת עושה ובין אם לא. את בהירה בעדינות ובפשטות.

שואלת: האם אוכל לצמוח בזה מבלי לצמוח באותו האופן עם בן הזוג שלי? נדמה כאילו עליי לעשות את העבודה לבדי. לעיתים זה קשה…

ג’ון: כן. לבד. ועם לב פתוח ורך אשר בחמימות רבה כולל בתוכו את האחר. מבלי לקחת בחשבון את מה שהאחר עושה או לא עושה. בתוך זה את פשוט זמינה לו, בחום. אל תשקיעי בשום דבר אחר. את בהירה ומכאן את מגיעה לשארית חייך.
את תציעי את הלב הזה שלך לקרובים אלייך, מבלי שיהיה בך הצורך שהם יקבלו ממך. בליבך, הם אינם צריכים לקבל ממך דבר. את תעניקי את ליבך בחום, רכות ופתיחות. את לא תעשי הצגות עבור אף אחד. לא תהיה בך נטייה לרצות שיקבלו אותך, למצוא חן, שיאהבו אותך. את תאהבי ותאהבי ותאהבי. אף אחד אחר לא צריך לעשות את זה גם. אם האהבה תחזור אלייך, אז שניכם עמוק יחד. את לא תצפי מאף אחד שיהיה עמוק איתך. זה יביא לעומק של בחירה מצד האחר, לאהוב ולאהוב ולאהוב גם כן. מבלי צפייה שיחזירו לו אהבה. כך זה צריך להתקיים אצל שניכם, כדי ששניכם תהיו ביחד באופן הזה.

שואלת: זו רק אני שיושבת כאן ומקשיבה למילים. הלוואי שגם בן הזוג שלי היה כאן. אני יודעת שהוא לא הולך להיות חלק מזה, אבל זה פתיר. אני מקווה.

ג’ון: לא בתקווה.

שואלת: בוודאות?

ג’ון: בוודאות לא בוודאות! אולי. אולי הוא יראה בך את מה שיראה בך. אם זה יגע בליבו לראות אותך באמת, יתכן והוא יבחר להתקדם עם זה: להיראות באמת, להיות נאהב ולאהוב אותך. עבורו, זה דבר מאוד מיוחד ויוצא דופן. את לא יכולה לצפות לזה ממנו. אם תצפי לזה ממנו את משקיעה בו באופן אישי. מה שאומר שאת תולה את האושר שלך בו. אז, אם הוא לא ייענה ויספק עבורך את מה שאת רוצה, את תתקשי ותסגרי. בכך, את תוכיחי לו שזה טוב שהוא לא התקרב אלייך. האהבה שלך אליו אינה יכולה להכיל ציפיות. את יכולה לאהוב אותו, בנגישות ובפתיחות. אם ייענה באותה הדרך, אז אתם באמת ביחד. אם לא, אז ההליכה העמוקה שלך בתוכך תיוותר ההליכה העמוקה שלך בתוכך, ואת תחיי בנתינה. זהו טוהר ההליכה שלך שמזין את מערכת היחסים. טוהר הליכתך צריך להיות משמעותי יותר עבורך ממערכת היחסים שלך. אם זה לא כך, את תשני את הליכתך כדי לעזור למערכת היחסים ובכך תאבדי את עומק ההזנה שאת מסוגלת לתרום למערכת היחסים.
זוהי טעות שקל לעשות.

Leave a Reply

The following GDPR rules must be read and accepted:
This form collects your name, email and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our privacy policy where you will get more info on where, how and why we store your data.